Zajęcia dla dzieci w Zamku Kliczków

Wyjazdy rodzinne potrafią być dla zestresowanych rodziców, próbujących opanować gromadkę dzieci, nie lada wyzwaniem. Aby pomóc Państwu uczynić urlop z dziećmi przyjemnym i niezapomnianym dla całej rodziny przeżyciem, oferujemy organizowane przez Zamek Kliczków zajęcia dla dzieci.


Jak uczynić wyjazd atrakcyjnym dla dzieci?


Lekcje jazdy konnej oraz spacery na kucyku ucieszą dzieci oraz nauczą je obcowania ze zwierzęciem. Jazda konna uwrażliwia, uczy koncentracji oraz relaksuje. Na terenie Zamku Kliczków znajduje się plac zabaw oraz sala zabaw z basenem z kolorowymi piłkami. Rodzice potrzebujący odrobiny wytchnienia mogą zabrać dzieci do sali pełnej kolorowanek, książeczek, bajek na DVD oraz gier planszowych. W przypadku starszych dzieci, a także dorosłych, świetnie sprawdzą się piłkarzyki oraz stół do tenisa stołowego.


Aktywny wypoczynek


Cała rodzina może udać się wspólnie na basen. W obrębie kompleksu Zamku Kliczków mieszczą się również korty tenisowe, dzięki którym rodzice oraz dzieci mogą aktywnie spędzić czas i poćwiczyć swoje umiejętności gry w tenisa. Oferujemy także dostęp do rowerów rodzinnych i młodzieżowych, umożliwiających wycieczki po pięknej, dolnośląskiej okolicy. Wśród tak wielu atrakcji Zamku Kliczków cała rodzina znajdzie odpowiednie zajęcia dla siebie, wzmacniające rodzinne więzy i czyniące każdy dzień pełnym radości!