Zamek Kliczków Kulturalnie – 20.01.2024

W dniu 20.01.2024 o godzinie 18:00 w Sali Dworskiej odbędzie się Spektakl Słowno-Muzyczny Gitarą i Słowem „Bajki dla dorosłych”. Zapraszamy serdecznie!


Oferujemy zniżkę 30% dla seniorów, niepełnosprawnych oraz dla dzieci dzieci poniżej osiemnastego roku życia         Bilety ze zniżką w cenie: 28 PLN w przedsprzedaży oraz 35,00 PLN od 16.01.2024

„Bajki dla dorosłych” to multimedialny spektakl słowno-muzyczny, oparty na prezentacji utworów poetyckich Grzegorza Nowickiego.  W czasie spektaklu prezentowane są „bajki – opowieści” zawierające w swojej treści przesłania dotykające tematyki historycznej, społecznej regionu, w żartobliwy sposób komentujące wydarzenia dotyczące naszej codzienności. Zostaną przedstawione również  wiersze w formie muzycznej. Muzykę do tekstów Nowickiego skomponował i śpiewa z towarzyszeniem gitary i harmonijki ustnej Jacek Rogulski. Grzegorz Nowicki czyta swoje teksty, czemu towarzyszy przedstawienie pantomimiczne Mirosława Kuźmy. Odtwarza on role głównych bohaterów prezentowanych opowieści. To barwne i nietuzinkowe uzupełnienie wydarzenia.

Grzegorz Nowicki -słowo
Jacek Rogulski – muzyka
Mirosław Kuźma – performer
Beata Nowicka – produkcja i koordynacja

Napisz! galeria@kliczkow.com.pl

Zadzwoń! +48 504 696 038