Zamek Kulturalnie – Spektakl Wielkanocny – 24.03.2024

Zamek Kliczków oraz Fundacja Pro Culturae Bono serdecznie zaprasza na Spektakl Wielkanocny w wykonaniu Teatru HoM. Jest to kolejne wydarzenie z cyklu Zamek Kulturalnie. Spektakl odbędzie się w dniu 24.03.2024 o godzinie 13:00 w Sali Teatralnej Zamku Kliczków. 

 O spektaklu i Teatrze HoM

Opowieść o trzech bohaterach, którzy szukali szczęścia i lepszego życia wraz z początkiem wiosny. Każdy szukał go na własny sposób, ale nie potrafił znaleźć. Kiedy los zetknął ich ze sobą i poznali się bliżej, przekonali się, że każdy cel można osiągnąć tylko wtedy, gdy dąży się do niego wspólnie z innymi i że największą wartością jest przyjaźń. Sukces i szczęście smakuje dużo lepiej, kiedy można się nim podzielić z innymi. Na spektaklu wystąpi czterech aktorów. 

Teatr HoM to projekt integrujący artystów eksplorujących różne formy teatralne, performance, muzyczne i ich wypadkowe. Inicjatorem przedsięwzięcia jest aktor i reżyser teatru pantomimy Jakub Kabus. Patronat nad przedsięwzięciem sprawuje Teatr Mały w Tychach, Miejskie Centrum Kultury w Tychach oraz Stowarzyszenie Śląskie Zakłady Sztuki.

 
 

Oferujemy zniżkę 30% dla seniorów, osób z niepełnosprawnościami oraz dla dzieci poniżej osiemnastego roku życia.

Liczba miejsc ograniczona!

Zadzwoń! +48 504 696 038
Napisz! galeria@kliczkow.com.pl
 

Serdecznie zapraszamy do Zamku Kliczków!