Zamek z basenem

Dlaczego nasz zamek jest tak wyjątkowy? Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Ponieważ w jego murach i bezpośrednim otoczeniu znaleźć można atrakcje dla każdego bez względu na wiek. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że każdy z naszych gości ma inne potrzeby i w inny sposób się relaksuje.

Zamek z basenem — u nas to możliwe!

 

 

Wszystkim, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek w przepięknych klimatycznych wnętrzach, oferujemy kąpiele w krytym basenie. Jego historia jest o tyle ciekawa, że zlokalizowaliśmy go w budynku dawniej służącym za ujeżdżalnie. Konstrukcja wyposażona w ogromne okna w słoneczne dni wpuszcza do wnętrza duże ilości promieni słonecznych, które dodatkowo relaksują gości. We wnętrzu nie brakuje także oryginalnych elementów architektury będących elementami basenu. Zapewniamy, że zamek z basenem to prawdziwa gratka.

 

 

A co po wyjątkowej kąpieli?

 

 

Wszystko zależy od tego, co lubisz? Możesz zdecydować się na odkrywanie tajemnic naszego zamku w czasie zwiedzania za dnia lub nocą. Do Twojej dyspozycji jest także bogato wyposażona siłownia oraz nowoczesna sauna. Możesz także odwiedzić naszą stajnię i skorzystać z jej szerokiej oferty.