Zamki z noclegiem

 

Zamki najczęściej kojarzone są z obiektami, które można wyłącznie zwiedzać. Zamki z noclegiem są więc niebywałą atrakcją w naszym kraju, z której warto skorzystać przy pierwszej nadarzającej się okazji. Zamek Kliczków posiada szeroką ofertę noclegową. Wśród 89 komnat oferujących 219 miejsc noclegowych każdy gość znajdzie miejsce dla siebie.

 

Co oferujemy w standardzie?

 

 

Każde studio i apartament wyposażone są w odpowiednią ilość wygodnych miejsc do spania, łazienkę z kabiną prysznicową lub wanną, telewizor z płaskim ekranem, lodówkę, telefon i suszarkę do włosów. Ponadto w pokojach znajdziemy również zestaw do parzenia kawy i herbaty lub aneks kuchenny z niezbędnym wyposażeniem. Nasi goście nie muszą się także martwić o podstawowe kosmetyki, wodę mineralną, czy zestaw do szycia, który przydaje się w razie niewielkich awarii krawieckich.

 

 

Pakiety usług

 

 

Goście, którzy chcą skorzystać z pobytu w naszym obiekcie hotelowym, mogą wybierać spośród atrakcyjnych pakietów obejmujących zarówno okres wakacyjny, ferii zimowych, świąt wielkanocnych i bożego narodzenia oraz sylwestra. Inne zamki z noclegiem nie mogą się poszczycić, taką ilością unikalnych atrakcji na swoim terenie dlatego warto odwiedzić właśnie Zamek Kliczków.