Zimowe Kolonie Jeździeckie

Zapraszamy na Zimowe Kolonie Jeździeckie pod hasłem Zimowiska Jeździeckie. Zachęcamy do spędzenia zimowych dni w gronie fantastycznych zwierząt, ze wspaniałą ekipą prowadzącą, cudowną atmosferą oraz pięknym otoczeniem.

Na Zimowych Koloniach Jeździeckich dzieci będą mogły miło spędzić czas na świeżym powietrzu, w otaczających nas lasach Borów Dolnośląskich, udoskonalić swoje umiejętności jeździeckie oraz wiedzę z zakresu obsługi koni, a także zintegrować się z rówieśnikami. 

Program został opracowany zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych jeźdźców. Zawiera w sobie mnóstwo elementów związanych z biomechaniką koni, życiem w stajni oraz teoretycznej wiedzy i dwie jazdy konne dziennie.

Kolonie trwają od niedzieli do soboty. Od poniedziałku do piątku zajęcia prowadzone są od 9:00 do 18:00, w sobotę od 9:00 do 12:00, a niedzielę od 15:00 do 18:00. 

Dla uczestników kolonii czekają jazdy konne na spokojnych, bezpiecznych i przyjaznych koniach pod okiem doświadczonych instruktorów. Na kolonie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od lat 10 do 18, zarówno już doświadczonych i których przygoda z końmi dopiero się rozpoczyna. Dysponujemy obiektem wyposażonym w duży plac do jazdy konnej z przeszkodami, lonżownik, zaplecze socjalne, przestronną wiatę oraz salę konferencyjną.

KAŻDY TURNUS TO 7 DNI NIEZAPOMNIANEJ PRZYGODY! 

Skontaktuj się z nami już teraz!

Zadzwoń! +48 693 022 441

Napisz! stajniaksiazeca@gmail.com