Zimowy wypoczynek w Folwarku Książęcym

Odkryj magię zimowego wypoczynku dla całej rodziny w
malowniczym Folwarku Książęcym w Kliczkowie.


Zapraszamy do wyjątkowego miejsca, gdzie czas spowalnia, a chwile spędzone
z bliskimi nabierają wyjątkowego znaczenia!


SPECJALNA OFERTA!!!
PRZY REZERWACJI PAKIETU, POBYT DLA DZIECI GRATIS!!!

Zapraszamy do spędzenia rodzinnych chwil na Folwarku Książęcym w Kliczkowie, gdzie zimowy wypoczynek nabiera nowego wymiaru. Położony w malowniczych Borach Dolnośląskich, oferuje niezapomniane doświadczenia dla całej rodziny. Na terenie Folwarku znajdują się Stajnia i Zagroda Książęca, gdzie możecie cieszyć się bliskością zwierząt i przyrody, tworząc niepowtarzalne wspomnienia w otoczeniu magicznej scenerii


Nasza oferta to nie tylko wyjątkowe miejsce, ale również kulinarne rozkosze. W ramach pakietu zapewniamy smakowite śniadania i obiadokolacje w naszej urokliwej Folwarcznej Restauracji. Każdy posiłek to uczta dla podniebienia, serwowana w atmosferze pełnej ciepła i elegancji, co sprawia, że rodzinne posiłki stają się wyjątkowym doświadczeniem.


Dodatkowym atutem naszego pakietu jest dostęp do strefy Wellness w Zamku Kliczków. Zanurz się w błogie doznania wodnej rozkoszy na naszym basenie. Odpręż ciało i umysł w naszych saunach, a następnie zadbaj o kondycję na naszej siłowni. To idealny sposób na uzupełnienie zimowego pobytu w Folwarku Książęcym, oferujący pełen relaks i regenerację.

Rezerwuj już dziś, by stworzyć wspomnienia na całe życie!


ZAMEK KLICZKÓW
Kliczków 8, 59-724 Osiecznica
tel.: +48 75 734 0 700
e-mail: rezerwacja@kliczkow.com.pl