Folwark Książęcy

Folwark Książęcy, leżący w kompleksie Zamku Kliczków to dziś nowocześnie odrestaurowane dwa budynki hotelowe z restauracją, salą konferencyjną, wiatą grillową na dziedzińcu, suszarnią grzybów, piecem chlebowym i piecem do pieczenia prosiaka w całości. Folwark Książęcy oferuje 115 miejsc noclegowych w 44 komfortowo wyposażonych pokojach: 28 Pokoi Dwuosobowych, 10 Pokoi Trzyosobowych, 6 Pokoi Typu Superior. 

Niewątpliwym atutem Folwarku jest jego położenie w samym sercu Borów Dolnośląskich i panująca tu atmosfera spokoju i wyciszenia. Na terenie Folwarku znajduje się Stajnia Książęca, oferująca Gościom przejażdżki bryczką, jazdy konne w terenie, naukę jazdy konnej, a dla dzieci spacery z opiekunem.

Folwark Książęcy jest oddalony od Zamku Kliczków o 150 metrów. Bliskość Zamku Kliczków daje Gościom Folwarku możliwość korzystania z zamkowych atrakcji: SPA, basenu, sauny, siłowni, rowerów, sali zabaw dla dzieci, restauracji, kawiarni.

Folwark Książęcy to doskonałe miejsce na weekendowy wypad z przyjaciółmi, rodzinną wycieczkę, kolonię czy zieloną szkołę, ale również – idealna lokalizacja do przeprowadzenia konferencji, szkolenia czy firmowego spotkania z grillem czy ogniskiem w niezwykłej scenerii.