Weekend z okazji Dnia Babci i Dziadka w Zamku Kliczków – 19-21.01.2024

Odkryj niezwykłą ofertę na Dzień Babci i Dziadka w Zamku Kliczków.

Zapraszamy do wyjątkowego miejsca, gdzie relaks, elegancja i luksus tworzą niezapomnianą atmosferę, zapewniając wyjątkowe chwile dla Twoich najbliższych!

Rezerwuj już teraz, by doświadczyć wyjątkowego uroku Zamku Kliczków!


PAKIET DAY SPA DLA BABCI I DZIADKA
W Zamkowym Thalgo SPA nasi Goście spotkają się z wykwalifikowanym i doświadczonym personelem, światowej klasy sprzętem kosmetycznym oraz rozbudowaną ofertą zabiegów. Stosujemy wyłącznie markowe, ekskluzywne kosmetyki, pozwalające w przyjemny i nieinwazyjny sposób poprawić kondycję urody, zdrowie oraz samopoczucie.


RYTUAŁ POPOŁUDNIOWEJ HERBATY
Spędź popołudnie w doborowym towarzystwie, w zamkowej oprawie. Zapraszamy na autorski rytuał - przy spokojnej muzyce, z filiżanką rozgrzewającej herbaty i kawy oraz zestawem zamkowych specjałów, serwowanych w dwóch wariantach - na słodko i wytrawnie.


ZWIEDZANIE ZAMKU Z PRZEWODNIKIEM

Podążajcie śladem naszych doświadczonych przewodników w pełnej pasji podróży po tajemniczym Zamku Kliczków! Odkrywajcie nie tylko fascynujące zakamarki tego historycznego miejsca, lecz również wnikajcie głęboko w jego bogatą historię, eksplorując każdy zakamarek z fascynującym narratorem, który rozwieje przed Wami kurtynę czasu.


SPEKTAKL SŁOWNO-MUZYCZNY GITARĄ I SŁOWEM – BAJKI DLA DOROSŁYCH
Magiczny spektakl "Bajki dla dorosłych" z Grzegorzem Nowickim, gdzie poezja spotyka muzykę. Jacek Rogulski wplata dźwięki w wiersze, a Mirosław Kuźma, poprzez pantomimę, ożywia głównych bohaterów. Poznaj historię regionu, wzbogaconą unikalnymi interpretacjami w lekkim stylu. Niezapomniane przeżycia czekają!

Rezerwuj już dziś, by stworzyć wspomnienia na całe życie!


ZAMEK KLICZKÓW
Kliczków 8, 59-724 Osiecznica
tel.: +48 75 734 0 700
e-mail: rezerwacja@kliczkow.com.pl