Zimowe Półkolonie Jeździeckie

Zapraszamy na Zimowe Półkolonie Jeździeckie pod hasłem Zimowiska Jeździeckie. Zachęcamy do spędzenia zimowych dni w gronie fantastycznych zwierząt, ze wspaniałą ekipą prowadzącą, cudowną atmosferą oraz pięknym otoczeniem.

Na Zimowych Półkoloniach Jeździeckich dzieci będą mogły miło spędzić czas na świeżym powietrzu, w otaczających nas lasach Borów Dolnośląskich, udoskonalić swoje umiejętności jeździeckie oraz wiedzę z zakresu obsługi koni, a także zintegrować się z rówieśnikami. 

Program został opracowany zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych jeźdźców. Zawiera w sobie mnóstwo elementów związanych z biomechaniką koni, życiem w stajni oraz teoretycznej wiedzy i dwie jazdy konne dziennie.

Półkolonie trwają od poniedziałku do piątku, zajęcia prowadzone są od 9:00 do 17:00.

Dla uczestników półkolonii czekają jazdy konne na spokojnych, bezpiecznych i przyjaznych koniach pod okiem doświadczonych instruktorów. Na półkolonie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od lat 8 do 18, zarówno już doświadczonych i których przygoda z końmi dopiero się rozpoczyna. Dysponujemy obiektem wyposażonym w duży plac do jazdy konnej z przeszkodami, lonżownik, zaplecze socjalne, przestronną wiatę oraz salę konferencyjną.

KAŻDY TURNUS TO 5 DNI NIEZAPOMNIANEJ PRZYGODY!

Skontaktuj się z nami już teraz!

Zadzwoń! +48 693 022 441

Napisz! stajniaksiazeca@gmail.com